start: end:
Sat 9/8/2017 - Sun 11/4/2017

(70. výroční umělecký salon v Poličce 2017)

Polička - Town hall and city gallery (Polička)

Sat 9/22/2017 - Sun 11/4/2017

(Teď pojedeme přes Švýcary a zítra v Paříži - cestování Bohuslava Martinů)

Bohuslav Martinů Centre in Polička - museum (Polička)

Tue 10/2/2017 - Fri 11/23/2017

(Zaniklý svět na fotografiích Enrique Stanko Vráze)

The Regional museum in Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)

Sat 10/6/2017 - Sun 1/6/2018

(O včelách a lidech)

Bohuslav Martinů Centre in Polička - museum (Polička)

Fri 10/19/2017 - Wed 10/24/2017

(Výročí kosmické éry na známkách v galerii)

Municipal gallery (Vysoké Mýto)

Fri 10/20/2017 18:00 - 20:00

(Tonya Graves Tour 2017, host: Hanka Kosnovská)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Sat 10/20/2017
Mon 10/23/2017 17:00 - 19:00

(Terry Oldfield & Soraya - Tour 2017)

Church of the Visitation of the Virgin Mary - church with observation tower (Svitavy)

Sat 10/28/2017 10:00

(7. Bubenický festival Vysoké Mýto)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Fri 10/27/2017 13:45
Sat 10/28/2017 13:45
Sun 10/28/2017 - Sun 11/25/2017

(Osmý salon výtvarníků vysokomýtska)

Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto), Municipal gallery (Vysoké Mýto)

Tue 11/7/2017 18:30 - 21:00

(Jakub Smolík s kapelou)

Šember Theatre (Vysoké Mýto)

Sat 11/11/2017 19:00 - 22:00

(Minus123minut)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Fri 11/17/2017 18:30
Fri 11/17/2017 19:00 - Sat 11/18/2017 0:00

(Gaia Mesiah)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Mon 11/20/2017 18:30

(Ředitelská lóže - Arnošt Goldflam)

Šember Theatre (Vysoké Mýto)

Sat 11/25/2017 13:00 - 16:00

(Už vím, proč dědo! - provaznictví a uzly)

The Regional museum in Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)

Thu 12/7/2017 18:00 - 21:00

(Janek Ledecký - Vánoční Turné 2017 - host: Rubínek)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Sat 12/9/2017 18:30 - 22:30

(James Harries - Four in van, Andrew Sychra)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Thu 12/14/2017 18:00

(Bedřich Smetana - Má vlast)

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

Sun 11/5/2017 16:00 - 18:30
Sun 11/12/2017 16:00 - 18:30
Sun 11/19/2017 16:00 - 18:30
Sun 11/26/2017 16:00 - 18:30
Sun 12/3/2017 16:00 - 18:30
Sun 12/10/2017 16:00 - 18:30
Sun 12/17/2017 16:00 - 18:30
Sun 1/7/2018 16:00 - 18:30

(Manželské večery)

Pension Fontána (Svitavy)

Sat 4/14/2018 5:00 - 15:00

(Vandr skrz Maló Hanó)

Moravská Třebová

Sun 5/27/2017 - Tue 10/30/2017

(Z bílých nití a tmavých večerů)

Antik Hotel Sofia (Litomyšl)

Sat 6/16/2017 - Sun 12/30/2017

(Magdaléna Jetelová: The essential is no more visible)

Piarist Church of the Discovery of the Holy Cross and Piarist college (Litomyšl)

Fri 8/31/2017 - Tue 10/30/2017
Fri 8/31/2017 - Tue 10/30/2017
Fri 8/31/2017 - Tue 10/30/2017
Tue 9/11/2017 - Tue 10/30/2017

(Portmoneum - Museum Josefa Váchala)

Portmoneum - museum (Litomyšl)

Sat 9/15/2017 - Sun 11/25/2017
Sat 9/15/2017 - Sun 11/4/2017

(Výtvarná Litomyšl ´17)

At the Knights' House - gallery (Litomyšl)

Sun 9/16/2017 - Sat 11/10/2017

(6SL - Sympozium Litomyšl CZE/ITA)

Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)

Tue 9/18/2017 - Sun 1/6/2018

(Motocyklové závody v Litomyšli 1947-1977)

Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)

Tue 9/18/2017 - Sun 1/6/2018

(Pivovarnictví v Pardubickém kraji)

Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)

Tue 9/25/2017 - Wed 10/24/2017

(Vesmír na zámku)

Moravská Třebová - chateau (Moravská Třebová)

Sat 9/29/2017 - Sun 11/11/2017

(Architektka Zdeňka Vydrová)

Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)

Sun 9/30/2017 - Tue 10/30/2017

(Podzim)

(Moravská Třebová)

Sun 9/30/2017 - Tue 10/30/2017

(Velký výprodej knih)

(Moravská Třebová)

Sun 9/30/2017 - Tue 10/30/2017
Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017

(Eliška Blajdová - fotografie z Barmy)

Josef Plíva Foundation (Svitavy)

Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017

(Fotografie fotoklubů)

Fabrika (Svitavy)

Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017

(Výstava obrazů Pavla Michalici)

Ottendorfer´s House (Svitavy)

Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017

(Tramtáryje)

Rošambo cafe (Svitavy)

Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017
Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017
Fri 10/5/2017 - Sun 11/11/2017

(Setkání)

Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)

Fri 10/5/2017 - Sat 12/29/2017

(Barma - výstava fotografií Eliška Blajdová)

Josef Plíva Foundation (Svitavy)

Tue 10/9/2017 - Mon 1/7/2018

(Příroda Litomyšlska - Skály, lomy)

Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)

Thu 10/19/2017 13:00

(Turecko - Česká republika)

Svitavy stadium (Svitavy)

Thu 10/19/2017 14:30

(Jazyky lásky podle Gary Chapmana)

Tykadlo Maternity Centre (Vysoké Mýto)

Thu 10/19/2017 15:00
Thu 10/19/2017 17:00

(Musica Dolce Vita: Galakoncert 10 let s vámi)

Ottendorfer´s House (Svitavy)

Thu 10/19/2017 17:00
Thu 10/19/2017 17:00

(Motani: Záhadná a Drsná Namibie)

Sokol Cinema (Litomyšl)

Thu 10/19/2017 18:00 - 20:00

(Na Stojáka live!)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Fri 10/19/2017 - Wed 10/24/2017

(Výstava fotografií)

(Vysoké Mýto)

Fri 10/19/2017 - Tue 10/30/2017

(Portréty Karla Mácala)

Live Wall (Svitavy)

Fri 10/20/2017 6:30
Fri 10/20/2017 8:00

(Křemílek a Vochomůrka)

Museum of Moravská Třebová (Moravská Třebová)

Fri 10/20/2017 7:00
Fri 10/20/2017 9:00

(Musica Dolce Vita: Klenoty české hudby)

Ottendorfer´s House (Svitavy)

Fri 10/20/2017 15:00

(Šamanský kruh s Arturem Moralesem)

Centre Spontanea (Litomyšl)

Fri 10/20/2017 15:00
Fri 10/20/2017 15:00
Fri 10/20/2017 16:00 - Sun 10/22/2017 12:00
Fri 10/20/2017 16:30 - 18:00

(Strašidelné plavání)

Urban swimming pool (Litomyšl)

Fri 10/20/2017 17:30

(Máří, chci tě pozvat na víno)

Ottendorfer´s House (Svitavy)

Fri 10/20/2017 18:00

(The Night´s Joy)

(Litomyšl)

Fri 10/20/2017 18:00
Fri 10/20/2017 18:00
Fri 10/20/2017 18:00 - Sat 10/21/2017 0:00

(Vložte kočku & Fuzzy2102 & Kaplan Bros)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Fri 10/20/2017 18:00

(I dva jsou rodina)

Kino Bystré (Bystré)

Fri 10/20/2017 18:00 - Sat 10/21/2017 0:00

(Hentai Corporation + Jegr)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Fri 10/20/2017 19:30 - Sat 10/21/2017 0:00
Fri 10/20/2017 20:00

(Be Fashion)

At Kolja's Dance Club (Litomyšl)

Fri 10/20/2017 20:00

(Dance party)

DukuDuku (Moravská Třebová)

Fri 10/20/2017 11:00 - 15:00
Sat 10/21/2017 7:00 - 10:00

(Den otevřených dveří)

(Vysoké Mýto)

Sat 10/21/2017 8:00

(Basketbal TJ Svitavy - TJ Sokol Jaroměř)

Svitavy Elementary School (Svitavy)

Sat 10/21/2017 8:00

(VK Litomyšl vs. VO TJ Lanškroun A)

Municipal Sports Hall (Litomyšl)

Sat 10/21/2017 9:00 - 13:00
Sat 10/21/2017 11:00
Sat 10/21/2017 12:00 - 15:00

(Charitativní běh pro Míšu)

Svitavy stadium (Svitavy)

Sat 10/21/2017 12:00

(Kurz kreslení)

Cafe in the park (Svitavy)

Sat 10/21/2017 12:00

(Druhé chrastovské dýňohraní)

People's House hall (Brněnec)

Sat 10/21/2017 13:00
Sat 10/21/2017 13:00

(TJ SY B - Nasavrky)

Lány playground (Svitavy)

Sat 10/21/2017 14:00
Sat 10/21/2017 14:00 - Sun 10/22/2017 20:00

(Domácí zabíjačka)

Hrušová Czech Pub (Hrušová)

Sat 10/21/2017 15:00

(Esa z pralesa)

Museum of Moravská Třebová (Moravská Třebová)

Sat 10/21/2017 16:00
Thu 10/19/2017 17:30
Fri 10/20/2017 15:00
Fri 10/20/2017 17:30
Sat 10/21/2017 15:00
Sat 10/21/2017 17:30

(Bajkeři)

Space Cinema (Svitavy)

Sat 10/21/2017 18:00

(Roman Dragoun)

(Jevíčko)

Sat 10/21/2017 18:00

(Oldies party)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Sat 10/21/2017 18:00 - 21:00

(Michal Hrůza a Kapela Hrůzy - Hudba pomáhá)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Sat 10/21/2017 18:00

(Houseland Festival w Joe Red (ESP))

Chateau rise (Litomyšl)

Sat 10/21/2017 19:00

(Diskotéka 70.-90. let)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Sat 10/21/2017 20:00

(Hrajeme si s ginem)

DukuDuku (Moravská Třebová)

Sun 10/21/2017

(KP trojkový volejbal - turnaj)

Svitavy Elementary School (Svitavy)

Sun 10/22/2017 7:00

(Adfors Basket Litomyšl vs. Brandýs nad Labem)

Municipal Sports Hall (Litomyšl)

Sun 10/22/2017 7:00

(Fbk TJ Svitavy - Haga Pardubice)

Střelnice (Svitavy)

Sun 10/22/2017 8:00
Sun 10/22/2017 8:30
Fri 10/20/2017 9:00
Sat 10/21/2017 9:00
Sun 10/22/2017 9:00

(Kachní a králičí hody)

Hotel Zlatá Hvězda (Litomyšl)

Sun 10/22/2017 10:40

(1. FBC Polička - FbK TJ Svitavy)

Střelnice (Svitavy)

Sun 10/22/2017 11:30

(Taneční odpoledne)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Sun 10/22/2017 12:00

(Drakiáda)

Proseč

Sun 10/22/2017 12:30

(Společná procházka)

Březová nad Svitavou

Sun 10/22/2017 13:00
Sun 10/22/2017 13:00

(TJ SY A - Hlinsko)

Svitavy stadium (Svitavy)

Sun 10/22/2017 13:00

(Krysáci a ztracený Ludvík)

Šember Theatre (Vysoké Mýto)

Sun 10/22/2017 15:00

(HC Litomyšl vs. HC Spartak Polička)

Ice stadium (Litomyšl)

Sat 10/21/2017 15:00
Sun 10/22/2017 15:00

(My Little Pony Film)

Sokol Cinema (Litomyšl)

Fri 10/20/2017 17:30
Sat 10/21/2017 17:30
Sun 10/22/2017 17:30

(Bajkeři)

Sokol Cinema (Litomyšl)

Mon 10/22/2017

(Barevný strom)

Mikeš Family Centre (Proseč)

Mon 10/23/2017 6:30
Mon 10/23/2017 8:15
Mon 10/23/2017 17:00

(Hora mezi námi)

Museum of Moravská Třebová (Moravská Třebová)

Mon 10/23/2017 17:30

(Škola žen)

Šember Theatre (Vysoké Mýto)

Tue 10/24/2017 15:00

(Jak chutná Polsko)

Fabrika (Svitavy)

Tue 10/24/2017 16:00
Tue 10/24/2017 16:00
Tue 10/24/2017 16:00

(Snow Film Fest v Litomyšli)

Chateau rise (Litomyšl)

Tue 10/24/2017 16:30

(Aglow: Júlia Rausová, dcera-matka-babička)

Brethren Church (Vysoké Mýto)

Tue 10/24/2017 17:00

(Chytrý kvíz)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Tue 10/24/2017 17:30 - 20:30

(La La Land)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Tue 10/24/2017 17:30

(Matka!)

Space Cinema (Svitavy)

Wed 10/24/2017

(Dopolední program pro nejmenší)

(Březová nad Svitavou)

Wed 10/24/2017

(Montessori hrátky)

Mikeš Family Centre (Proseč)

Wed 10/25/2017 7:00 - 9:00
Wed 10/25/2017 6:30
Wed 10/25/2017 8:15
Wed 10/25/2017 12:30

(Halloween - dýně a bubáci)

Tabby Cat Family and Community Centre (Březová nad Svitavou)

Wed 10/25/2017 16:00 - 19:30

(Dýňobraní)

Municipal Library in Městečko Trnávka (Městečko Trnávka), Trnka Městečko Trnávka (Městečko Trnávka)

Wed 10/25/2017 16:30
Wed 10/25/2017 17:00 - 20:00

(Lék na život)

Šember Theatre (Vysoké Mýto)

Wed 10/25/2017 17:00 - 20:00

(Chytrý kvíz)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Sat 10/21/2017 17:00
Wed 10/25/2017 17:00

(Bajkeři)

Museum of Moravská Třebová (Moravská Třebová)

Tue 10/24/2017 17:30
Wed 10/25/2017 17:30

(Matka!)

Sokol Cinema (Litomyšl)

Wed 10/25/2017 17:30

(Geostorm: Globální nebezpečí)

Space Cinema (Svitavy)

Wed 10/25/2017 18:00

(Free Wednesday)

At Kolja's Dance Club (Litomyšl)

Thu 10/25/2017

(Dýňovka 2017)

"Small step" Maternity and Family Centre (Svitavy)

Thu 10/25/2017

(S - Klub)

S - Club (Vysoké Mýto)

Thu 10/26/2017 7:00
Thu 10/26/2017 13:00

(T. G. Masaryk a 28. října 1918)

Senior's Home (Bystré)

Thu 10/26/2017 14:30

(Tangram)

Tykadlo Maternity Centre (Vysoké Mýto)

Thu 10/26/2017 15:30 - 18:00

(Večer s galerií - setkání s výtvarníky)

At the Knights' House - gallery (Litomyšl)

Thu 10/26/2017 16:00 - 17:30
Thu 10/26/2017 16:30

(176. cestovatelský vecer Asociace Brontosaura)

Ottendorfer´s House (Svitavy)

Thu 10/26/2017 17:00 - 20:00

(Koncert Anne Lise (France))

Theatre Club (Polička)

Thu 10/26/2017 17:00

(Halina Pawlowská: Chuť do života)

Museum of Moravská Třebová (Moravská Třebová)

Thu 10/26/2017 17:30

(Chlapi nepláčou)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 10/26/2017 17:30

(Chlapi nepláčou)

Sokol Cinema (Litomyšl)

Thu 10/26/2017 17:30

(Fandango)

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

Thu 10/26/2017 6:00 - 14:00
Fri 10/27/2017 6:00 - 14:00

(Podzimní prázdniny - Vzhůru do oblak)

Children and youth home (Litomyšl)

Fri 10/27/2017 14:00

(Litomyšl ve vzdělávání)

Piarist Church of the Discovery of the Holy Cross and Piarist college (Litomyšl)

Fri 10/27/2017 17:30

(Geostorm: Globální nebezpečí)

Sokol Cinema (Litomyšl)

Fri 10/27/2017 17:30 - Sat 10/28/2017 0:00

(Taneční večer)

Na Cihelně Restaurant (Svitavy)

Fri 10/27/2017 17:30

(Jigsaw)

Space Cinema (Svitavy)

Fri 10/27/2017 18:00

(Debustrol, Lokomotive)

Theatre Club (Polička)

Fri 10/27/2017 18:00

(Koncert v DukuDuku!)

DukuDuku (Moravská Třebová)

Fri 10/27/2017 18:00 - 21:00

(Fast Food Orchestra + Circus Brothers)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Fri 10/27/2017 18:00 - Sat 10/28/2017 0:00

(Insania, Holter, Greynbownes - Spam Tour)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Fri 10/27/2017 18:00
Fri 10/27/2017 18:00

(Valerian a město tisíce planet)

Kino Bystré (Bystré)

Fri 10/27/2017 20:00

(Československá párty)

At Kolja's Dance Club (Litomyšl)

Sat 10/27/2017
Sat 10/27/2017

(Fotbal okresní přebor 8+1 žáci.)

(Březová nad Svitavou)

Sat 10/27/2017
Sat 10/27/2017 - Sun 11/11/2017

(Ladislav Velen ze Žerotína - Moravské Athény)

Moravská Třebová - chateau (Moravská Třebová)

Sat 10/28/2017 7:00

(Basketbal TJ Svitavy - BVK Holice)

Svitavy Elementary School (Svitavy)

Sat 10/28/2017 7:00

(Basketbal TJ Svitavy – BVK Holice)

Grammar Svitavy (Svitavy)

Sat 10/28/2017 8:00

(TJ Svitavy A - Bohemians Praha)

Střelnice (Svitavy)

Sat 10/28/2017 8:00

(TJ Svitavy B - VO Lanškroun)

Střelnice (Svitavy)

Sat 10/28/2017 9:00 - 20:00
Sat 10/28/2017 7:30
Sat 10/28/2017 9:15

(Litomyšl/Čistá vs. Prosetín/Holetín)

Tribune of the Montenegro city stadium (Litomyšl)

Sat 10/28/2017 11:00 - 16:00

(Kurz manipulace s novorozenci a kojenci)

Litomyšl family centre (Litomyšl)

Sat 10/28/2017 12:00

(Jiskra Litomyšl vs. Sokol Moravany)

Tribune of the Montenegro city stadium (Litomyšl)

Sat 10/28/2017 14:00

(Vernisáž výstavy: Ladislav Velen ze Žerotína - Moravské Athény)

Moravská Třebová - chateau (Moravská Třebová)

Sat 10/28/2017 15:00

(Hurvínek a kouzelné muzeum, 3D)

Sokol Cinema (Litomyšl)

Sat 10/28/2017 16:00
Sat 10/28/2017 16:00 - Sun 10/29/2017 1:00

(Halloween párty)

Dindi Bar (Litomyšl)

Sat 10/28/2017 17:30

(Geostorm: Globální nebezpečí, 3D)

Sokol Cinema (Litomyšl)

Sat 10/28/2017 17:30 - 19:00

(The Loser(s) - novocirkusové představení)

Piarist Church of the Discovery of the Holy Cross and Piarist college (Litomyšl)

Sat 10/28/2017 15:00
Sat 10/28/2017 17:30

(Thor: Ragnarok)

Space Cinema (Svitavy)

Sat 10/28/2017 18:00
Sat 10/28/2017 18:00 - Sun 10/29/2017 1:00

(Ivan Hlas trio)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Sat 10/28/2017 19:00 - Sun 10/29/2017 1:00

(Party time!)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Sat 10/28/2017 20:00

(Halloween & Bodypainting Night)

At Kolja's Dance Club (Litomyšl)

Sat 10/28/2017 20:00

(Retro večer)

DukuDuku (Moravská Třebová)

Sun 10/29/2017 8:00

(Turnaj starších přípravek)

Svitavy stadium (Svitavy)

Sun 10/29/2017 8:00 - 14:00

(Sebevědomí je produktem sebelásky)

Centre Spontanea (Litomyšl)

Sun 10/29/2017 8:00

(Basketbal TJ Svitavy - BK Studánka Pardubice)

Svitavy Elementary School (Svitavy)

Sun 10/29/2017 9:00

(Vernisáž - Osmý salon výtvarníků vysokomýtska)

Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto), Municipal gallery (Vysoké Mýto)

Sun 10/29/2017 9:00
Sun 10/29/2017 8:00
Sun 10/29/2017 9:45
Sat 10/28/2017 12:00
Sun 10/29/2017 13:00
Sun 10/29/2017 13:00
Sun 10/29/2017 14:00

(Modlitba za zemřelé)

Vysoké Mýto - cemetery (Vysoké Mýto)

Sun 10/29/2017 16:00

(Hurvínek a kouzelné muzeum)

Sokol Cinema (Litomyšl)

Sun 10/22/2017 16:00
Sun 10/29/2017 17:00

(Zen meditace v čajovně)

Ottendorfer´s House (Svitavy)

Sun 10/29/2017 18:30

(Zahradnictví: Dezertér)

Sokol Cinema (Litomyšl)

Mon 10/29/2017

(Zrníčkování)

Mikeš Family Centre (Proseč)

Mon 10/30/2017 15:00

(Dýně se valí do Svitav)

Fabrika (Svitavy)

Mon 10/30/2017 16:00
Mon 10/30/2017 16:00 - 17:30
Mon 10/30/2017 16:00

(Cestopisná přednáška: Ladislav Zibura)

Ergoeduka Education Centre (Proseč)

Mon 10/30/2017 18:00

(To)

Museum of Moravská Třebová (Moravská Třebová)

Tue 10/31/2017 14:00 - 15:30
Tue 10/31/2017 15:30

(Škola v jiném světle)

(Vysoké Mýto)

Tue 10/31/2017 9:00 - 11:00
Tue 10/31/2017 16:00 - 18:00

(Světýlka k památce zesnulých)

Litomyšl family centre (Litomyšl)

Tue 10/31/2017 18:00 - 21:00
Tue 10/31/2017 18:00
Tue 10/31/2017 18:30

(Čára)

Space Cinema (Svitavy)

Tue 10/31/2017 18:30

(Jigsaw)

Sokol Cinema (Litomyšl)

Wed 11/1/2017 16:30

(Slavnost všech svatých)

Church of St. Lawrence (Vysoké Mýto)

Wed 11/1/2017 17:30
Wed 11/1/2017 18:30

(Absence blízkosti)

Space Cinema (Svitavy)

Wed 11/1/2017 18:30

(Screamers)

Fabrika (Svitavy)

Thu 11/1/2017

(Aerobic a dynamické posilování)

Basic school gymnasium (Březová nad Svitavou)

Thu 11/2/2017 15:00

(Kameny zmizelých)

náměstí Míru (Svitavy)

Thu 11/2/2017 17:00

(Rozhodnutí)

Ottendorfer´s House (Svitavy)

Fri 11/3/2017 17:00

(Zpívající mísy a gongy)

Centre Spontanea (Litomyšl)

Fri 11/3/2017 17:00

(Veselá trojka)

Fabrika (Svitavy)

Fri 11/3/2017 18:30

(Hajzlbáby)

Šember Theatre (Vysoké Mýto)

Fri 11/3/2017 18:30 - 21:00

(Čtení ke kafi - festival Hudba pomáhá)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Fri 11/3/2017 19:00 - Sat 11/4/2017 1:00

(ACDC Czech revival + Nirvana tribute band)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Fri 11/3/2017 19:00 - 22:00

(Timudej + Dott)

Theatre Club (Polička)

Fri 11/3/2017 19:00 - Sat 11/4/2017 1:00

(The Plastic People of The Universe)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Sat 11/3/2017 - Sun 11/4/2017
Sat 11/4/2017 7:00 - 15:00

(Rodinný řezbářský workshop)

Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)

Sat 11/4/2017 7:30 - 15:00
Fri 11/3/2017 16:00
Sat 11/4/2017 16:00

(Příšerákovi)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 11/2/2017 18:30
Fri 11/3/2017 18:30
Sat 11/4/2017 18:30

(Milada)

Space Cinema (Svitavy)

Sat 11/4/2017 19:00 - 22:00

(Limetal Tour 2017 & Kapriola)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Sat 11/4/2017 20:00

(Oldies párty 60.-90. let)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Sun 11/4/2017 - Tue 11/6/2017

(Mezinárodní festival outdoorových filmů)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Sun 11/5/2017 7:30 - 12:00

(Výtvarně zážitkový workshop)

Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)

Sat 11/4/2017 8:00 - 17:00
Sun 11/5/2017 9:00 - 16:00
Sun 11/5/2017 9:00

(Starší žákyně)

Municipal Sports Hall (Litomyšl)

Mon 11/6/2017 16:00 - 17:30
Thu 10/25/2017
Tue 11/6/2017

(Dance aerobic + posilování)

Basic school gymnasium (Březová nad Svitavou)

Tue 11/7/2017 14:00

(Vize vývoje současné evropské společnosti)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Tue 11/7/2017 7:30 - 11:00
Tue 11/7/2017 16:00 - 18:00

(Lampióny)

Litomyšl family centre (Litomyšl)

Tue 11/7/2017 18:30

(Všechno nejhorší)

Space Cinema (Svitavy)

Wed 11/8/2017 17:00 - 19:00

(Litomyšlské forum)

Chateau rise (Litomyšl)

Wed 11/8/2017 18:30

(Projekt 100: Matrix)

Space Cinema (Svitavy)

Tue 10/23/2017
Thu 11/8/2017

(Stepy)

Basic school gymnasium (Březová nad Svitavou)

Thu 11/9/2017 18:30

(Suburbicon: Temné předměstí)

Space Cinema (Svitavy)

Fri 11/10/2017 19:00 - Sat 11/11/2017 1:00

(Krucipüsk)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Sat 11/10/2017 - Sun 1/13/2018

(Vojtěch Kubašta - Geniální ilustrátor)

Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)

Sat 11/10/2017
Sat 11/10/2017

(Průvod za sv. Martinem)

Jan Palach Park (Svitavy)

Sat 11/10/2017
Sat 11/11/2017 8:30 - 11:00

(Zapleť se s uměním - Krasohledy)

At the Knights' House - gallery (Litomyšl)

Sat 11/11/2017 16:00 - 19:00

(Bojíte se strašidel)

Moravská Třebová

Fri 11/10/2017 16:00
Sat 11/11/2017 16:00

(Maxinožka)

Space Cinema (Svitavy)

Fri 11/10/2017 18:30
Sat 11/11/2017 18:30

(Vražda v Orient expresu)

Space Cinema (Svitavy)

Sat 11/11/2017 19:00

(Posvícenská diskozábava 80. - 90. léta)

Municipal House (Džbánov)

Sat 11/11/2017 7:00 - 12:00
Sun 11/12/2017 7:00 - 12:00

(Dobrodružství fotografie)

Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)

Fri 11/10/2017 10:00
Sat 11/11/2017 10:00
Sun 11/12/2017 10:00
Mon 11/13/2017 18:00

(Skleněný zvěřinec)

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

Tue 10/30/2017
Tue 11/13/2017

(Kalanetika)

Basic school gymnasium (Březová nad Svitavou)

Tue 11/14/2017 17:00

(Lékaři bez hranic)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Tue 11/14/2017 18:30

(Fantastická žena)

Space Cinema (Svitavy)

Wed 11/15/2017 18:30

(Projekt 100: Brazil)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 11/15/2017

(Kickboxing)

Basic school gymnasium (Březová nad Svitavou)

Thu 11/16/2017 18:00 - 21:00

(Sebastian - Vesmírná tour + Like-it)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Fri 11/17/2017 19:00 - Sat 11/18/2017 1:00

(Kurtizány z 25. Avenue + Genetic Mutation)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Fri 11/17/2017 19:00 - Sat 11/18/2017 1:00

(Atmo)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Fri 11/17/2017 16:00
Sat 11/18/2017 16:00

(Lajka)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 11/16/2017 18:30
Fri 11/17/2017 18:30
Sat 11/18/2017 18:30

(Zahradnictví: Nápadník)

Space Cinema (Svitavy)

Mon 11/20/2017 16:00 - 17:30
Mon 11/20/2017 17:00

(Robin Böhnisch Arménie - země hor, klášterů a vína)

The Regional museum in Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)

Mon 11/20/2017 18:30 - 21:30

(Ředitelská lóže - Arnošt Goldflam)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Mon 11/20/2017 19:00 - 20:30

(Partička)

Fabrika (Svitavy)

Tue 11/21/2017 14:00

(Uživí planeta v budoucnu lidstvo?)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Tue 11/21/2017 17:00
Wed 11/22/2017 7:30 - 16:00

(Vánoční jarmark)

(Moravská Třebová)

Wed 11/22/2017 17:00
Wed 11/22/2017 17:00

(Na cestách po Africe se Safari Parkem Dvůr Králové)

The Regional museum in Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)

Wed 11/22/2017 18:00

(Pro Gaiu - hudebně taneční vystoupení)

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

Tue 11/21/2017 18:30
Wed 11/22/2017 18:30

(Liga spravedlnosti)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 11/22/2017 - Fri 11/23/2017

(Hráči se smrtí)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 11/23/2017 17:00

(2x Senegal)

The Regional museum in Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)

Fri 11/24/2017 17:00

(Z Moskvy až na konec světa)

The Regional museum in Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)

Fri 11/24/2017 19:00 - Sat 11/25/2017 1:00

(Mucha a Xavier Baumaxa)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Fri 11/24/2017 19:00 - 22:00

(Voxel s cimbálovkou)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Sat 11/24/2017

(Za čertovským perníkem)

Moravská Třebová

Sat 11/25/2017 18:00 - 22:30

(The.Switch, The truth is out there, Among the wasted)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Sat 11/25/2017 19:00 - Sun 11/26/2017 1:00

(Dáma s čápem a Sto zvířat tour 2017)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Sun 11/25/2017 - Wed 1/30/2018

(Od adventu po Tři krále)

Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)

Sun 11/25/2017

(Zlaté ručičky)

Civic Centre (Březová nad Svitavou)

Sat 11/25/2017 13:00
Sun 11/26/2017 11:00

(Sparks Stories and Friends)

Space Cinema (Svitavy)

Mon 11/27/2017 16:00 - 17:30
Tue 11/28/2017 18:30

(Táta je doma 2)

Space Cinema (Svitavy)

Wed 11/29/2017 16:30 - 18:00

(Na mámině kole napříč Balkánem)

Bránská (Moravská Třebová)

Wed 11/29/2017 18:30

(Dokud nás svatba nerozdělí)

Space Cinema (Svitavy)

Thu 11/30/2017 16:30 - 19:00
Thu 11/30/2017 18:30

(7 životů)

Space Cinema (Svitavy)

Fri 12/1/2017 18:00

(Vánoce s Dagmar Peckovou)

Fabrika (Svitavy)

Fri 12/1/2017 19:00 - Sat 12/2/2017 1:00

(Luboš Pospíšil + 5P)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Sat 12/1/2017 - Tue 12/4/2017

(Zámecké sklepení v moci pekelné)

Suites at Litomyšl Castle (Litomyšl)

Sat 12/2/2017 7:00
Sat 12/2/2017 15:00

(Vernisáž výstavy betlémů)

Czechoslovak Hussite Church (Litomyšl)

Sat 12/2/2017 19:00 - Sun 12/3/2017 1:00

(Midi Lidi + Ventolin)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Sat 12/2/2017 19:00 - 22:00

(Improshow - Improvizační skupina Paleťáci)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Sat 12/2/2017 19:30

(IV. večer Mac)

Trám Theatre (Svitavy)

Sun 12/2/2017

(Rozsvěcení vánočního stromu)

Civic Centre (Březová nad Svitavou)

Sat 12/1/2017
Sun 12/2/2017

(Pekelný Mikuláš)

Josef Plíva Foundation (Svitavy)

Fri 12/1/2017 9:00 - 16:00
Sat 12/2/2017 9:00 - 16:00
Sun 12/3/2017 9:00 - 16:00

(Duke Vánoce)

Duke Bohemia Atelier (Litomyšl)

Sun 12/3/2017 16:00

(Rozsvícení vánočního stromu)

Chateau rise (Litomyšl)

Tue 12/4/2017

(Mikulášská nadílka)

Civic Centre (Březová nad Svitavou)

Tue 12/5/2017 14:00

(Budoucnost jaderné energetiky)

Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)

Thu 12/7/2017 19:00 - 22:00

(Priessnitz)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Tue 10/24/2017 16:00
Thu 11/2/2017 17:00
Thu 11/9/2017 17:00
Thu 11/16/2017 17:00
Thu 11/23/2017 17:00
Fri 12/1/2017 17:00
Fri 12/8/2017 17:00
Fri 12/8/2017 19:00 - 22:00

(Pavel Callta - Nezapomeň tour 2017)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Fri 12/8/2017 19:00 - Sat 12/9/2017 1:00

(Dark Gamballe + Gate Crasher)

Theatre Alternative Club (Svitavy)

Sat 12/9/2017 8:30 - 11:00

(Zapleť se s uměním - Vánoční papíry)

At the Knights' House - gallery (Litomyšl)

Sat 12/9/2017 9:00 - 16:00

(Když Vánoce klepou na dveře)

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

Sat 12/9/2017 9:02
Sat 12/9/2017 14:00
Sat 12/9/2017 16:00

(Splněná přání Jitky Zelenkové)

Piarist Church of the Discovery of the Holy Cross and Piarist college (Litomyšl)

Sat 12/9/2017 17:00 - 20:00

(Hajzlbáby)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Sat 12/9/2017 20:00 - Sun 12/10/2017 1:00

(Rotoped)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Sun 12/10/2017 14:00

(Veselá trojka)

Civic Centre (Březová nad Svitavou)

Fri 12/15/2017 18:00

(Čechomor - Kooperativa Tour 2017)

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

Fri 12/15/2017 19:00 - Sat 12/16/2017 1:00

(Energit)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Sun 12/16/2017

(Hudba pomáhá)

Chateau rise (Litomyšl)

Sun 11/19/2017 5:00 - 11:00
Sun 12/17/2017 5:00 - 11:00

(Auto moto burza a bleší trh)

Speedway Svitavy (Svitavy)

Sun 12/2/2017
Sun 12/9/2017
Sun 12/16/2017
Sun 12/23/2017

(Andělské adventní neděle)

Chateau rise (Litomyšl)

Sun 12/24/2017 12:30

(Štědrovečerní koledování)

Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)

Mon 12/25/2017 20:00 - Tue 12/26/2017 1:00

(Štěpánská)

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Tue 12/25/2017

(Vánoční koncert PS Dalibor)

Civic Centre (Březová nad Svitavou)

Tue 12/26/2017 8:00
Tue 12/26/2017 8:00

(Dětská vánoční hra)

Czechoslovak Hussite Church (Litomyšl)

Thu 12/28/2017 16:30 - 19:00

(Večer s galerií - Obsluhovala jsem Karla Čapka)

At the Knights' House - gallery (Litomyšl)

Sat 12/29/2017
Sun 12/30/2017
Sun 12/30/2017

(Silvestr)

Civic Centre (Banín)

Fri 1/11/2018

(Sósedský bál)

Civic Centre (Březová nad Svitavou)

Tue 1/16/2018 18:00

(Zdeněk Izer a Autokolektiv)

Hotel Morava (Jevíčko)

Fri 1/18/2018

(Sportovní ples TJ Sokol)

Civic Centre (Březová nad Svitavou)

Sat 1/20/2018 9:00 - 16:00
Sun 1/21/2018 9:00 - 16:00

(Svatební veletrh Litomyšl 2018)

Chateau rise (Litomyšl)

Tue 10/24/2017 14:00
Tue 10/31/2017 15:00
Tue 11/7/2017 15:00
Tue 11/14/2017 15:00
Tue 11/21/2017 15:00
Tue 11/28/2017 15:00
Tue 12/5/2017 15:00
Tue 12/12/2017 15:00
Tue 12/19/2017 15:00
Tue 1/2/2018 15:00
Tue 1/9/2018 15:00
Tue 1/16/2018 15:00
Tue 1/23/2018 15:00

(Pojďte se s námi učit plavat)

Indoor swimming pool Svitavy (Svitavy)

Thu 10/19/2017 14:00
Thu 10/26/2017 14:00
Thu 11/2/2017 15:00
Thu 11/9/2017 15:00
Thu 11/16/2017 15:00
Thu 11/23/2017 15:00
Thu 11/30/2017 15:00
Thu 12/7/2017 15:00
Thu 12/14/2017 15:00
Thu 12/21/2017 15:00
Thu 1/4/2018 15:00
Thu 1/11/2018 15:00
Thu 1/18/2018 15:00
Thu 1/25/2018 15:00

(Zdokonalovací plavecký kurz pro dospělé)

Indoor swimming pool Svitavy (Svitavy)

Fri 1/25/2018

(Městský ples)

Civic Centre (Březová nad Svitavou)

Sat 2/16/2018

(Košt vín)

Civic Centre (Březová nad Svitavou)

Sun 2/18/2018 11:00

(Zájezd na muzikál Kleopatra)

Municipal library and information centre (Březová nad Svitavou)

Fri 2/23/2018 17:00 - Sun 2/25/2018 13:00
Sat 2/23/2018

(Hasičský ples)

Civic Centre (Březová nad Svitavou)

Fri 3/15/2018

(Posezení se seniory)

Civic Centre (Březová nad Svitavou)

Sat 3/17/2018 6:00 - 16:00

(Jarní přírodou)

Jaroměřice

Sun 3/17/2018

(Dětský karneval)

Civic Centre (Březová nad Svitavou)

Sat 3/24/2018 8:00

(Zahájení jarní turistické sezony)

nám. Přemysla Otakara II. (Vysoké Mýto)

Tue 4/30/2018
Fri 5/4/2018 16:00

(Koncert Barocco sempre giovane, Eva Urbanová - soprán)

Church of St. Lawrence (Vysoké Mýto)

Sun 6/9/2018

(Odkudkoliv na hrad Cimburk)

Městečko Trnávka

Sun 6/23/2019 15:00
Sun 6/23/2019 17:30

(Transformers: Poslední rytíř)

Space Cinema (Svitavy)

Fri 7/26/2019 15:00
Fri 7/26/2019 17:30

(Valerian a město tisíce planet)

Space Cinema (Svitavy)


Events

(70. výroční umělecký salon v Poličce 2017)

Polička - Town hall and city gallery (Polička)

Sat 9/8/2017 - Sun 11/4/2017

(Teď pojedeme přes Švýcary a zítra v Paříži - cestování Bohuslava Martinů)

Bohuslav Martinů Centre in Polička - museum (Polička)

Sat 9/22/2017 - Sun 11/4/2017

(Zaniklý svět na fotografiích Enrique Stanko Vráze)

The Regional museum in Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)

Tue 10/2/2017 - Fri 11/23/2017

(O včelách a lidech)

Bohuslav Martinů Centre in Polička - museum (Polička)

Sat 10/6/2017 - Sun 1/6/2018

(Výročí kosmické éry na známkách v galerii)

Municipal gallery (Vysoké Mýto)

Fri 10/19/2017 - Wed 10/24/2017


Tip for a trip

Jevíčko - Jewish ghetto, synagogue

Jevíčko - Jewish ghetto, synagogue

At the beginning of the Jewish settlement Jews did not live in a special ghetto but owned homes, for...